Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY IPSO HOMEINTENSO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

ILLY IPSO HOMEINTENSO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

Regular price Lek 1,249.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,249.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

INTENSO E karakterizuar nga hidhësia e lehtë dhe trupi i qëndrueshëm, shija INTENSTE e përzierjes së vetme 100% Arabica illy shpreh nota mbështjellëse të kakaos dhe frutave të thata, ideale për adhuruesit e një shije të plotë dhe plot trup.Paketim me 18 kapsula.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.