Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY IPSO HOME CLASSICO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

ILLY IPSO HOME CLASSICO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

Regular price Lek 1,249.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,249.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

CLASSICO Nuanca e shijes KLASIKE e përzierjes së vetme 100% Arabica illy shpreh një notë të ëmbël dhe me lule jasmini që kombinohet me nuanca të bukës së thekur, karamelit dhe çokollatës. Për ata që preferojnë një filxhan kafe me shije të butë dhe prej kadifeje. Paketim me 18 kapsula.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.