Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY IPERESPRESSO SINGLE FLOWPACK CAPSULE HOME CLASSIC (1 PACK X 100 PC)

ILLY IPERESPRESSO SINGLE FLOWPACK CAPSULE HOME CLASSIC (1 PACK X 100 PC)

Regular price Lek 7,798.00 ALL
Regular price Sale price Lek 7,798.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Makarona me prerje diagonale dhe me kreshta Këto makarona janë po aq e mirë me salcat me bazë perimesh dhe më shumë në përgjithësi, për shkak të shkathtësisë së saj, për çdo recetë nga tradita mesdhetare, siç është erëza klasike me domate, borzilok, vaj ulliri ekstra të virgjër dhe një spërkatje me parmixhan. Një kombinim klasik është me salcën Arrabbiata.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.