Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY ESPRESSSO BOLD COFFEE GROUND 250GR

ILLY ESPRESSSO BOLD COFFEE GROUND 250GR

Regular price Lek 1,182.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,182.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Farfalle, me origjinë nga Lombardia dhe Emilia Romagna, e kanë marrë emrin nga forma e tyre dalluese e fiongos me një lidhje në qendër. Erëzat e rekomanduara për Farfalle janë salcat e lehta: salcat e bëra nga gjalpi me bizele dhe proshutë; salca të bardha me shije delikate të bëra nga salmoni dhe kremi; salca të bëra nga djathëra të butë dhe të butë me pak shafran.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.