Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY E.S.E SINGLE SERVE PODS DECAF (1 PACK=18 PCS)

ILLY E.S.E SINGLE SERVE PODS DECAF (1 PACK=18 PCS)

Regular price Lek 780.00 ALL
Regular price Sale price Lek 780.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Makarona me prerje të shkurtër dhe të drejtë. Kjo makarona është veçanërisht e mirë me salcat me bazë mishi dhe peshku ose me erëza të bëra me rikota. Është i përsosur edhe me salcat e perimeve që përgatiten me salcë domatesh me speca, patëllxhanë, ullinj dhe kaperi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.