Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY E.S.E SINGLE SERVE PODS CLASSIC ROAST (1 PACK=18 PCS)

ILLY E.S.E SINGLE SERVE PODS CLASSIC ROAST (1 PACK=18 PCS)

Regular price Lek 780.00 ALL
Regular price Sale price Lek 780.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Shija INTENSO e bluarjes 100% Arabike illy shpreh një hidhësi të lehtë dhe i jep kafesë një trup të qëndrueshëm me nota çokollate dhe buke të thekur. Për personat që preferojnë një filxhan të mbushur dhe me trup të plotë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.