Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY CLASSICO COFFEE BEANS 1.5KG

ILLY CLASSICO COFFEE BEANS 1.5KG

Regular price Lek 7,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 7,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kapsual me shija KLASIKE të bluarjes 100% Arabike illy që të lën një ëmëz të ëmbël me nota delikate karameli, luleve të portokallit dhe jasmines. Për përdorim eksklusiv në aparatet “Iperespresso” ekspres dhe Kafeje.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.