Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Grand Marnier 0.7L

Grand Marnier 0.7L

Regular price Lek 3,800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Konjaku origjinal i krijuar në 1880 nga Louis-Alexandre Marnier Lapostolle. Grand Marnier është përzierja unike e konjakut Francez dhe portokalleve të hidhura. Ka aromë të plotë, portokalli të hidhur e ekuilibruar nga notat e konjakut të lajthisë dhe kafesë. Një përzierje delikate e konjakut të rafinuar. Ka ngjyrë të verdhë me reflektime të artë dhe qelibar. Është perfekt për të realizuar cocktails.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.