Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

GLENMORANGIE QUINTA RUBAN MALT SCOTCH WHISKY 0.7L BOX

GLENMORANGIE QUINTA RUBAN MALT SCOTCH WHISKY 0.7L BOX

Regular price Lek 8,650.00 ALL
Regular price Sale price Lek 8,650.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E përkufizuar nga stili dhe madhështia, Moët Impérial është personifikimi i stilit Maison. Moët Impérial është krijuar në zemrën e shampajës nga më shumë se 100 verëra, të zgjedhura veçanërisht për të shtuar kompleksitetin dhe qëndrueshmërinë e shampanjës. Delikate dhe bujare, kjo cuvee legjendare përfaqëson deri në pikën e fundit shtëpinë e Moët & Chandon duke u bërë shoqëruesja perfekt për cdo event.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.