Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Glenmorangie 0.7L

Glenmorangie 0.7L

Regular price Lek 5,250.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,250.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Uiski skocez, prodhuar nga malti 10 vjeçar. Glen Morangie është një uiski i mrekullueshëm. Me ngjyrë të ndritshme, të artë dhe aroma të këndshme të frutave, bajameve dhe agrumeve. Aroma e agrumeve dhe pjeshkave të pjekura zbutet nga aroma e vaniljes. Përfundimi: një minutë pas shijimit, ju ngelet një shije e pastër dhe e kripur me aludime portokalli dhe pjeshke. I përkryer për kokteje, si dhe për ata që duan të nisnin një aventurë në male.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.