Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Gin Bickens 1L

Gin Bickens 1L

Regular price Lek 2,100.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,100.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Bickens London Dry Gin, u krijua nga Langley Distillery dhe Gruppo Campari. Krijuar sipas formules tradicionale angleze, bazuar në recetën e vjetër 300 vjeçare. Perzierje e dy distilateve të ndryshme, një nga distileria e bakrit ndërsa tjetra në recetën e vjetër te Old Dry Gin. Përmban bimë të ndryshme nga e gjithë bota. Në shijim ndihet shija e xerxinfillit dhe notat e athëta të limonit. Temperatura e shërbimit: 2°-6°. Veçanërisht i përshtatshëm për përgatitjen e koktejeve klasike të tilla si Gin Tonic ose Negroni.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.