Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ES The Pale Rose 2021 0.75L 12.5%

ES The Pale Rose 2021 0.75L 12.5%

Regular price Lek 2,420.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,420.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E emëruar nga ngjyra e saj transparente, rozë, The Pale nga Sacha Lichine personifikon të gjitha karakteristikat e një Rose autentike nga Provenca. Është ekspresive si brenda ashtu edhe jashtë dhe përmban freski të madhe aromatike në hundë e ndjekur nga nota më delikate frutash në qiellëz. Qiellza e saj elegante bashkohet bukur me etiketën e saj plot ngjyra dhe lozonjare. Lëreni The Pale nga Sacha Lichine t'ju transportojë në kohërat e mëparshme të zhurmshme.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.