Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Duca Enrico Nero D'Avola Sicilia 2018 0.75L 14.5%

Duca Enrico Nero D'Avola Sicilia 2018 0.75L 14.5%

Regular price Lek 13,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 13,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Duca Enrico Varietet i rrushit: Nero d’Avola Lloji: E kuqe Klasifikimi: Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia) Ngjyra: E kuqe rubin. Shija: Përzierje e frutave të pjekura, irises dhe erëzave Aromë: E fortë, e rrumbullakët, e strukturuar mirë dhe karakteristike me nota druri të përziera në mënyrë perfekte. Përmbajtja e alkoolit: Nga 13,5% në 14,0% vol.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.