Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Doria Biskote Semplicissimi Me Grure dhe Cokollate Paketim 300Gr

Doria Biskote Semplicissimi Me Grure dhe Cokollate Paketim 300Gr

Regular price Lek 302.00 ALL
Regular price Sale price Lek 302.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një përzierje e shijshme e miellit 100% integral dhe kokrrave të kakaos për një biskotë të pasur me fibra, aromatike të freskëta si të sapo dala nga furra. Në porcione të përshtatshme për t'i mbajtur gjithmonë me vete.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.