Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Doria Biskote Bucaneve 6 Drithera Paketim 300Gr

Doria Biskote Bucaneve 6 Drithera Paketim 300Gr

Regular price Lek 215.00 ALL
Regular price Sale price Lek 215.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ëmbëlsia e kungullit, notat aromatike të rozmarinës dhe konsistenca e miellit 100% integral janë ideale për të shoqëruar çdo vakt, pushim apo meze të lehtë me një shije delikate dhe një ekuilibër të përsosur midis dëshirës dhe mirëqenies. Perime dhe fara, 100% miell integral, 100% përbërës natyralë, vetëm me miell integral dhe miell elbi të maltuar, kungull, fara meli të bardhë, vaj luledielli, rozmarinë dhe domate, kripë, sheqer, maja birre për shije, ekstrakt ulliri, E pasur me fibra.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.