Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Dom Perignon Rose 2004 Shampanjë 0.75L

Dom Perignon Rose 2004 Shampanjë 0.75L

Regular price Lek 59,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 59,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Nje verë joshëse, e matur dhe me shije të thellë. Nje kombinim i errët i kakaos, duke i lenë vënd notave të frutave të cilat nga kombinimi i tyre japin një shije perfekte. Fiq, nektarina, portokalle e sheqerosur. Shishe magjepsëse e zeze me etiket fosforeshente roze. Rrushi i përdoruer për përgatitjen e shampanjës është: Pinot Noir and Chardonnay. Temperatura e konsumit 10 °C.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.