Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Dom Perignon Oenotheque 1996 Shampanjë 0.75L në Kuti

Dom Perignon Oenotheque 1996 Shampanjë 0.75L në Kuti

Regular price Lek 89,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 89,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Oenothèque, një ndër shampanjat me të mira dhe komplekse te Dom Pérignon. Ekuilibri midis frutave dhe aciditetit është i mrekullueshëm. Varieteteve të rrushit: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir. Një ngjyrë e zbehtë me një kompleksitet të dukshem floral. Aromë: limoni, drithrash e cila thyet nga aludimet e frutave tropikale, fiqve dhe lajthive.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.