Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

DE CECCO PASTA PENNE RIGATE NR.41 PAKETIM 453GR

DE CECCO PASTA PENNE RIGATE NR.41 PAKETIM 453GR

Regular price Lek 153.00 ALL
Regular price Sale price Lek 153.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kapsual me shija INTENSO të bluarjes 100% Arabike illy e cila shpreh një hidhësi të lehtë dhe i jep kafesë një trup të qëndrueshëm me nota çokollate dhe buke të thekur. Për përdorim eksklusiv në aparatet “Iperespresso” ekspres dhe Kafeje.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.