Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

DE CECCO PASTA ORECCHIETTE NR.91 PAKETIM 453GR

DE CECCO PASTA ORECCHIETTE NR.91 PAKETIM 453GR

Regular price Lek 168.00 ALL
Regular price Sale price Lek 168.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kokrra kafeje illy INTENSO – pjekje intensive 250g – bluarja e pjekur intensivisht illy është e karakterizuar nga një hidhësi e lehtë që i jep kafesë nota kakaoje dhe frutash të thatë me një shije të plote në fund. Për të gjithë dashuruesit e kafesë që preferojnë një shije intensive dhe aromatike.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.