Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

DE CECCO GNOCCHI DI PATATE PAKETIM 500GR

DE CECCO GNOCCHI DI PATATE PAKETIM 500GR

Regular price Lek 254.00 ALL
Regular price Sale price Lek 254.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Gnocchi është një pjatë tipike në traditën e gatimit italian që në rajone të ndryshme mund të ndryshojë në formën dhe madhësinë e brumit. De Cecco ju ofron një produkt të shijshëm me origjinë nga receta klasike që kombinon patatet e përzgjedhura dhe miellin e grurit. Dallimi është se ato zgjasin vetëm 2 minuta për t'u gatuar. Format e tyre të ndryshme janë krijuar për t'i bërë ato zgjedhjen perfekte për përgatitjen e pjatave tërheqëse çdo ditë; nga recetat me salcë mishi apo pesto alla genovese, tek ato më origjinale të bazuara në salcat e djathit kadife apo më të thjeshtat me gjalpë të shkrirë, sherebelë dhe parmixhan të grirë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.