Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

DE CECCO GNOCCHI DI PATATE FRESCHE PAKETIM 500GR

DE CECCO GNOCCHI DI PATATE FRESCHE PAKETIM 500GR

Regular price Lek 277.00 ALL
Regular price Sale price Lek 277.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Receta ekskluzive Gnochi nga De Cecco ka një përmbajtje të konsiderueshme patatesh të freskëta (80%), gjë që e bën gnocchi-n më të butë dhe me një aromë të fortë patate. Pëgatitini me ragu tradicional të mishit ose një opsion më kreativ si pesto e bërë me drithëra, arra pishe dhe xhenxhefil - sipas dëshirës suaj!

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.