Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Corvo Rose 2020 0.75L 10.5%

Corvo Rose 2020 0.75L 10.5%

Regular price Lek 1,530.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,530.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Corvo Rose ROSÈ Lloji - Rosé Klasifikimi - Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia) Ngjyra - Rozë e ndezur Buqeta - E pasur, aromatike dhe elegante me fruta me manaferra të vogla Shije - Harmonike, me trup të mirë, të gjallë, shpirtërore dhe me qëndrueshmëri mesatare Përmbajtja e alkoolit - 11.5% vol

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.