Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Corvo Duetto 2017 0.75L

Corvo Duetto 2017 0.75L

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Duetto, linja e re e verërave Corvo, karakterizohet nga një stil bashkëkohor dhe i gjithanshëm. Përzierja midis Frappato dhe Syrah jep një aromë komplekse dhe të pasur vjollce me një shije të pagabueshme prej kadifeje. Duetto shpreh dëshirën e Corvo për të eksperimentuar dhe paraqitur veten si një markë kozmopolite e hapur ndaj botës. I shkëlqyer si aperitiv, shkon mirë me pjatat e para dhe të dyta të bazuara në mish dhe peshk të shijshëm.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.