Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Corona Birrë Bjonde Shishe 0.355L

Corona Birrë Bjonde Shishe 0.355L

Regular price Lek 165.00 ALL
Regular price Sale price Lek 165.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Prodhuar në Meksikë që nga viti 1925. Vjen në shishe qelqi shumë fine. Përzierje e ekuilibruar midis të ujit të filtruar, elbit, hops, misrit dhe majasë. Temperatura e shërbimit: 6-7 ° C. Rekomandohet të shoqërohet me agrumin "lime". Ofron një aromë të butë, shije freskuese me shumë pak hidhësi. Karakterizohet nga mungesa e shkumës, për këtë mund të pihet edhe direkt nga shishja. Corona është një birrë e shkëlqyer për momente argëtimi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.