Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Tul Domatesh me Hudhra 400 Gr

Cirio Tul Domatesh me Hudhra 400 Gr

Regular price Lek 126.00 ALL
Regular price Sale price Lek 126.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

100% nga domatet italiane Miratuar nga Shoqata Italiane e Kuzhinierëve Pa OMGJ , pa konservant. Kremoze, me një aromë të freskët Përgatitet me tul domate,hudhër në copa shumë të imëta për një qëndrueshmëri të dendur dhe homogjene.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.