Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Tul Domatesh 400 Gr

Cirio Tul Domatesh 400 Gr

Regular price Lek 111.00 ALL
Regular price Sale price Lek 111.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kremoze, e cila përmban gjithë shijen dhe ëmbëlsinë e domates. Përgatitet me tul domate në copa shumë të imëta për një qëndrueshmëri të dendur dhe homogjene. Me gjithë freskinë natyrale të domateve të freskëta, është ideale të shoqëroni makaronat .100 %domate italine

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.