Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Sugo Arrabiata 420 Gr

Cirio Sugo Arrabiata 420 Gr

Regular price Lek 249.00 ALL
Regular price Sale price Lek 249.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Salcë domate me piper të nxehtë dhe vaj ulliri. Përbërja: 40% tul domate, paste domate, koncentrat domate, vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, piper i kuq, kripë, sheqer, hudhër, majdanoz, speca 0,16%, rregullator i aciditetit: acid limoni Miratuar nga Shoqata Italiane e Kuzhinierëve Pa OMGJ , pa konservant.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.