Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Salcë Passata 700 Gr

Cirio Salcë Passata 700 Gr

Regular price Lek 165.00 ALL
Regular price Sale price Lek 165.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Mban aromën karakteristike të domateve të freskëta Domatet më të mira të rrumbullakëta fshihen, qërohen dhe kalojnë nëpër një sitë të imët, për të krijuar një salcë të qetë me teksture. E shkëlqyeshme për supat me krem ose salcat me domate, thjesht shtoni erëza.100 %domate italine . Miratuar nga Shoqata e Kuzhinieve italian

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.