Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Ragu Bolognese 420 Gr

Cirio Ragu Bolognese 420 Gr

Regular price Lek 289.00 ALL
Regular price Sale price Lek 289.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Përgatitet me mish 100% me origjinë italiane të sfumuar me verë të bardhë. Ideale për përgatitjen e pjatave me makarona, thjesht dhe shpejt. Pulp domate rustike, paste domate, bulion viçi 10%, mish derri 10%, qepë 3.5%, karrota 3.5%, selino 3.5%, sheqer, vaj ulliri ekstra i virgjër, niseshte misri , kripë deti, 0,5% verë e bardhë, piper i zi, erëza natyrore, acidi citrik. Pa gluten.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.