Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cirio Pesto190 Gr

Cirio Pesto190 Gr

Regular price Lek 368.00 ALL
Regular price Sale price Lek 368.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pesto e përgatitur sipas recetës tradicionale të Cirios. Përbërës 100 % Italian. Përgatitur nga borziloku, vaj lulediellit ekstra i virgjër, patate, djathë parmezan,djathë roman, glukozë , acid laktik, stika pishe, hudhër, sheqer dhe kripë . Perfekte pë r t’u shoqëruar me brusketa ose makarona.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.