Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cinzano Vermouth Extra Dry 1 L

Cinzano Vermouth Extra Dry 1 L

Regular price Lek 1,520.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,520.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një vermouth me aromë delikate, ekstra i thatë që shijohet me akull. Baza e përsosur për shumë cocktails. Ngjyrë verdhë e zbehtë me ngjyrime të gjelbërta. Aromë e freskët e nenexhikut, sherebelës dhe rigonit, me një aludim të erëzave dhe shënimeve të verës, Shije e këndshme dhe ngrohëse.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.