Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Cielo e Terra Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Cielo e Terra Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Regular price Lek 990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe italiane e krahinës së Venetos. Prodhuar nga varieteti rrushit: Cabernet Sauvignon 100%. Vera ka ngjyrë të kuqe të thellë me reflekse vjollce. Aromë frutash, butësi dhe ekuilibër, athtësi e pëlqyeshme e varietetit merlot. Shije e plotë frutash të kuqe dhe erëza që dallohen lehtësisht me retrogusto të athët.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.