Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Casalini Kruasan me Çokollatë 500 Gr

Casalini Kruasan me Çokollatë 500 Gr

Regular price Lek 368.00 ALL
Regular price Sale price Lek 368.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Casalini me krem kakao. Aromë e freskët, shije fantastike Kruasan i shijshëm me kakao, ideal për mëngjesin e familjes suaj, do t'ju japë energjinë e duhur për të filluar ditën. Përgatitur nga cilësia me e mirë e kakaos, dhe përbërësve 100 % italian. Paketimi permban 10 cope. Miell gruri, krem ??çokollate (25%), Pa ngjyrues. Casalini briosh me sfoliat.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.