Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Carpano Vermut Bianco 1L

Carpano Vermut Bianco 1L

Regular price Lek 1,950.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,950.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Whispering Angel është pike referimi mbarëbotën për roze Provence. E bërë nga Grenache, Cinsault dhe Rolle (Vermentino), ngjyra e saj e zbehtë është e këndshme për syrin dhe tërheqëse. Profili shpërblyes i shijes është i plotë dhe i harlisur ndërsa fundi është i thatë me një përfundim të lëmuar.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.