Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Candolini Grappa 0.7L

Candolini Grappa 0.7L

Regular price Lek 2,050.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,050.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Grappa është një pije shumë e njohur në Itali , e prodhuar nga vellezërit Branca, e njohur per shijen intensive, rezultat i mbi 18 muajve plakje në fuçi lisi. Grappa Candolini, është prodhuar nga distilatet me cilësi të lartë, të zgjedhura me kujdes. 85% lëng rrushi. Temperatura e shërbimit 8 - 10° . Ka ngjyrë të çmuar të qelibarit, dhe aromë të rafinuar dhe të këndshme, të kërpudhave të pjekura, rozmarinës dhe sherebelës dhe luleve.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.