Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Campari 1L

Campari 1L

Regular price Lek 2,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Lindi në Novara në vitin 1860, receta origjinale përdoret edhe sot. Ikonë e stilit dhe përsosmërisë italiane. Campari ka një aromë të athët. Një përzierje e 68 bimësh aromatike, erëzash dhe frutash. Temperatura e shërbimit 8 - 10°. Për shkak të ngjyrës së kuqe të ndezur, duket si një pije e ëmbël, por është e fortë dhe e hidhur në fillim dhe më pas krijon një efekt të dashur të shijes. Shije e hidhur barishtore, me kombinimin e ëmbëlsisë së grejpfrutit, portokallit dhe qershisë. Aroma e fortë dhe frymëzuese krijon një përvojë të mrekullueshme dhe unike të degustimit.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.