Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Calanica Syrah 2021 0.75L 13%

Calanica Syrah 2021 0.75L 13%

Regular price Lek 2,050.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,050.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Calanica Syrah Varietet i rrushit - Syrah Lloji - E kuqe Klasifikimi - Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia) Ngjyra - E kuqe rubin Buqetë - Komplekse, intensive, me shije frute me nota që sjellin në mendje fruta të kuqe, nuanca erëzash dhe piper të zi Shije - E bollshme, me tanine të dukshme por të buta, nota të këndshme që kujtojnë karakteristikat varietale të perceptuara nga hunda Përmbajtja e alkoolit - 12.5% vol.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.