Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Bulldog Gin 40% 0.7L

Bulldog Gin 40% 0.7L

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Xhin anglez premium, është katërfish i distiluar. Distileria ku zhvillohet prodhimi i Bulldog Gin ka një eksperiencë 250 vjeçare. Shishe e zezë e guximshme e rrubullaket. I përbërë nga 12 bimë përfshirë: lëkurën e limonit, lulekuqet, gjethet e zambakut ujit, agrumet, bajamet, përfshirë livandën dhe dëllinjën organike dhe disa bime ekzotike. Ka aromë dëllinjë, lule livandoje dhe arrash. Ngjyrë kristali. I disponueshëm në mbi 75 vende të botës.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.