Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

BIANCA DI VALGUARNERA 0,75l (BIANCA DI VALGUARNERA - 070 - 075)

BIANCA DI VALGUARNERA 0,75l (BIANCA DI VALGUARNERA - 070 - 075)

Regular price Lek 9,020.00 ALL
Regular price Sale price Lek 9,020.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Bianca di Valguanera Varietet i rrushit - Insolia Lloji - E bardhë Klasifikimi - Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia) Ngjyra - E verdhë e artë me thekse të gjelbërta Buqetë - Komplekse dhe intensive, e pasur me ndjesi tipike frutash të pjekura që përmirësohen nga aromat e vaniljes dhe frutave të thata për shkak të plakjes në barrikat e drurit. Shije - Personalitet i dallueshëm, trupplotë, harmonikisht elegant dhe veçanërisht këmbëngulës

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.