Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Belvedere Vodka BBottle 1.75L 40%

Belvedere Vodka BBottle 1.75L 40%

Regular price Lek 17,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 17,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Origjinale e Volcan de mi Tierra, Blanco kap karakterin unik të territorit vullkanik të pasur me lëndë ushqyese - me grejpfrut, piper të zi dhe agave të ëmbël. Një përzierje e agave blu 100% Weber e rritur në malësitë dhe ultësirat e rajonit perëndimor të Jalisco të Meksikës, kjo është një tequila e butë dhe e shijshme. E ftohur në mënyrë të përsosur, mbi gurë ose në një koktel.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.