Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Belvedere Vodka 0.7L

Belvedere Vodka 0.7L

Regular price Lek 6,300.00 ALL
Regular price Sale price Lek 6,300.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një Vodka premium nga Polonia, katërfish e distiluar. Ngjyrë e kthjellet e shndritshme, 100 % thekër e pastër. Aromë e theksuar e vaniljes me disa karakteristika të buta kremoze, aludim e specit të bardhë, përfundon ngrohtë me shijen e bukës së thekur, vaniljes dhe arrave Braziliane te thekura. 100 % thekër e pastër. Temperatura e shërbimit: 2°-6°.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.