Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Bauli Panettone me Lajthi Piemonte Kuti 750gr

Bauli Panettone me Lajthi Piemonte Kuti 750gr

Regular price Lek 1,490.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

PANETTONE "PIEDMONT HAZELNUTS IGP Nocciola Piemonte IGP" është protagonistja e kësaj panetone: një krem i hollë lajthie dhe një shtresë e shijshme e çokollatës së zezë dhe lajthive të karamelizuara e bëjnë atë një krijim unik dhe të paimitueshëm.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.