Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Bauli Kruasan me Qershi 300 Gr

Bauli Kruasan me Qershi 300 Gr

Regular price Lek 348.00 ALL
Regular price Sale price Lek 348.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kruasan i shijshëm me qershi, ideal për mëngjesin e familjes suaj, do t'ju japë energjinë e duhur për të filluar ditën. Vetëm vezë të freskëta, dhe qumësht të freskët italian me cilësi të lartë. Sepse tradita është e rëndësishme, siç është edhe zgjedhja e përbërësve më të mirë. Përgatitur sipas recetës së vjetër. shije 100% italiane Mbushja e ëmbël, aromatike me qershi 45%, e zgjedhur nga pemishtet më të mira në të gjithë Italinë për të sjellë shijen e mirë të natyrës në tryezën tuaj të mëngjesit. Pa ngjyrues

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.