Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Astoria Prosecco Treviso 0.75L

Astoria Prosecco Treviso 0.75L

Regular price Lek 1,730.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,730.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Spumante italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali. Spumantja ka ngjyrë kashtë në të verdhë me reflektime të gjelbërta. Prodhuar nga varieteti 100 % Glera Këshillohet të pihet e ftohtë si aperitiv me disa kube akulli. Shija: e plotë, harmonike, e thatë. Gjatë degustimit ndihet pjeshkës e fortë, pjeri dhe frutash të karamelizuara.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.