Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Astoria 9.5 Cold Pink 0.75L

Astoria 9.5 Cold Pink 0.75L

Regular price Lek 1,760.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,760.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Spumante Rose, italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali, 9.5 Cold Wine Pink, është spumante me fermentim të ulët 9.5 gradë. Prodhuar nga varietet e rrushit: 90% Glera, 10%Chardonnay, Ka ngjyrë të verdhë dhe rozë te kthjellet. Këshillohet të pihet e ftohtë si aperitiv me disa kube akulli Gjatë degustimit ndihet shija e frutave të kuqe si: qershia, vishnja dhe një finish i këndshëm pikant piperi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.