Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Armand De Brignac Brut Gold Shampanje 0.75L 12.5% Wooden Gift Box

Armand De Brignac Brut Gold Shampanje 0.75L 12.5% Wooden Gift Box

Regular price Lek 73,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 73,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Shampanja kryesore nga Armand de Brignac është një përzierje e tre verërave nga 2009, 2010 dhe 2012, duke demonstruar aftësinë e mjeshtrit dhe terroirin e jashtëzakonshëm të maisonit. Me fruta të kuqe të gjalla dhe plot energji, agrume dhe briosh, kjo është një cuvée prestigjoze me shtresa dhe me një pamje ikonike komplekse. Shishja e metalizuar dhe etiketa franceze e kallajit me dizajnin e saj të mashtrave dallohen menjëherë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.