Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Armand De Brignac Brut Gold Shampanje 0.75L 12.5%

Armand De Brignac Brut Gold Shampanje 0.75L 12.5%

Regular price Lek 68,250.00 ALL
Regular price Sale price Lek 68,250.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Krijuar nga disa nga parcelat më të mira në Montagne de Reims, Armand de Brignac Rosé është një përzierje verërash nga 2009, 2010 dhe 2012. Ajo i detyrohet pjesës së ulët të Pinot Noir për ngjyrën rozë dhe intensitetit e frutave të kuqe. E ndritshme dhe e gjallë , Armand de Brignac Rosé ka të njëjtin kompleksitet dallues si Brut Gold i maison-it, me shtresa frutash dhe ëmbëlsirash dhe një intensitet të thellë që e bën të shkëlqyeshëm për t'u shërbyer si aperitiv ose gjatë vaktit.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.