Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Ardbeg Scotch Whisky 10 Vjeçar 0.7L në Kuti

Ardbeg Scotch Whisky 10 Vjeçar 0.7L në Kuti

Regular price Lek 8,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 8,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Uiski 10 vjeçar skocez. Është uiski i preferuar i shumë dashamirësve të uiskit në të gjithë botën. Ngjyrë: e verdhe e shndritshme. Temperatura e shërbimit: 14/16 ° C Ekuilibër perfekt shijesh dhe aromë frutash të tymosura, torfë e infuzuar me limon, mentol i guximshëm dhe piper i zi. Shija zgjat dhe thellohet gjatë degustimit ku ndjen shijen e torfës së egër, lëngut të limonit, piperit të zi, kanellës. Pas degustimit vjen një shije e athët.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.