Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Ao Yun 2015 0.75L

Ao Yun 2015 0.75L

Regular price Lek 88,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 88,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe Kineze, prodhuar ne krahinen:Yunnan, Shangri La, Kinë. Prodhuar nga varietet e rrushit: Cabernet Sauvignon dhe Cabernet Franc. Vera ka ngjyrë të kuqe të thellë të dendur me refleks rubini. Gjatë degustimit ndihet shija e pasur e frutave si vishnja dhe qershia, me retrogusto piperi të zi dhe finoku. Verës i shtohen edhe elemente të tjera për të zgjatur taninën dhe ndjesinë e mëndafshtë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.