Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Antinori Pian delle Vigne 2013 1.5L

Antinori Pian delle Vigne 2013 1.5L

Regular price Lek 19,250.00 ALL
Regular price Sale price Lek 19,250.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Toskanës, Itali. E destinuar për t’u ruajtur gjatë në vite. Varieteti i rrushit: Sangiovese grosso (Brunello di Montalcino). E kuqe tepër e gjallë me refleks të bukur në të purpurt. Një buqetë e pasur aromash, fruta pylli, kumbull e thatë, lule e zonës së Sangiovese-s. Shije tepër e këndshme që zgjat me nota të buta dhe retrogusto lisi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.